Välkommen till Norrtälje Sportfiskare!
Har du frågor till någon i styrelsen - eller en fundering om tävlingar - hör av dej!
Skriv en hälsning här i gästboken genom att klicka på den blå knappen. Du kan också sätta in ett foto vid din hälsning.
Glöm inte att lämna telefonnummer eller mail så vi kan nå dej!

E-post 29. mar, 2010

Richard

hej David Vad jag vet har det inte tagits en endaste havsöring i ån, jag har frågat dom få jag sett fiskat om dom fått nått och NEJ ingen fångst är inrappoterad heller, sen håller Sthlms entreprenad på att tömma ån på vatten och har luckorna fullt öppna under klubbhuset, vet inte varför.

E-post 27. mar, 2010

David

Hej!

Kanonfin sida!
Undrar lite om norrtäljeån.
Hur är fisket just nu?
Hade tänkt ta en tur till ån imorgon.

Hälsningar David.

E-post 9. mar, 2010

magnus

Kul med ny sida, hoppas på lite uppdateringar om havsöringsfisket i ån. Tycker det blivit sämre med det under sisa åren. .

E-post 20. jan, 2010

Timo

Kul att ni testar hur det funkar, som ni märker är det ju inte så svårt bara man får prova & trixa lite. På Lördag är det slut lekt, då ska jag sätta på en krok under pirken.

Dela den här sidan